Costytzu Forum's
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Statistici
Avem 22 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: iv@n

Membrii nostri au postat un numar de 263 mesaje în 182 subiecte
Ultimele subiecte
» www.ProfGamers.ro
Regulile Moderatorilor Empty1st Mai 2011, 3:02 pm Scris de iv@n

» Kamaz Mixer
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 11:05 am Scris de Costytzu

» Volvo FM12
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 8:37 am Scris de Costytzu

» Scania 6x4
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 8:34 am Scris de Costytzu

» Scania 500
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 8:33 am Scris de Costytzu

» Renault A Class
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 8:30 am Scris de Costytzu

» DAF XF 105
Regulile Moderatorilor Empty28th Octombrie 2008, 8:28 am Scris de Costytzu

» Scania BDF
Regulile Moderatorilor Empty27th Octombrie 2008, 10:11 am Scris de F|_|Ck q30q!3

» Man -- Tgx
Regulile Moderatorilor Empty27th Octombrie 2008, 10:09 am Scris de F|_|Ck q30q!3

Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 11, 30th Septembrie 2018, 1:54 pm

Regulile Moderatorilor

In jos

Regulile Moderatorilor Empty Regulile Moderatorilor

Mesaj  Costytzu 31st August 2008, 9:50 pm

Regulile moderatorilor

Moderatorii nu sunt altceva decat useri normali care au in plus anumite responsabilitati de care trebuie sa tina cont. Ei, impreuna cu moderatorul sef care le supravegheaza activitatea, sunt oamenii de ordine ai forumului, cei care vor pastra cat se poate discutiile on-topic si vor avea grija ca cei care doresc instalarea haosului pe forum sa fie avertizati sau stersi din comunitatea Utilizatori.ro

Arrow Sa vegheze buna activitate a forumului.
Arrow Sa stearga mesajele cu injuraturi sau jigniri si sa mute mesajele ce trateaza alt subiect decat tematica categoriei in locul indicat pentru acel tip de mesaj.
Arrow Sa modifice titlurile subiectelor scrise aiurea, scrise cu litere mari, cu interjectii, sau care nu reflecta natura subiectului, iar titlurile foarte lungi sa le mai scurteze pe subiectul mesajului.
Arrow Orice nemultumire, abatere de la regulament, propuneri de ban, sau alte informatii in legatura cu moderatorii si membrii forumului vor fi scrise in categoria creata special pentru moderatori, categoria fiind vizibila doar lor!
Arrow Sa nu stearga mesaje din proprie vointa. Acest forum creaza automat o copie pe server a bazei de date, cei care sunt prinsi ulterior ca au sters mesaje aiurea vor fi dati afara fara drept de reintrare pe site!
Arrow Sa nu incerce sabotarea sau stergerea acestui forum. In fiecare zi se salveaza automat pe server o copie a forumului ce va fi repusa pe net in caz de vreun incident.
Arrow Sa reactioneze promt cand discutia tinde se o ia off-topic si sa incerce indreptarea ei prin postarea unui mesaj de avertizare, sa avertizeze sau sa penalizeze membrii ce incalca in mod intentionat regulamentul acestui forum, si sa propuna stergerea membrilor cu probleme de comportament.
Arrow Sa aibe o atitudine si un limbaj civilizat fata de toti utilizatorii acestui forum si sa le raspunda la mesaje doar daca stiu.
Costytzu
Costytzu
Profesionist
Profesionist

Numarul mesajelor : 132
Varsta : 29
Location : Brasov
Data de inscriere : 13/08/2008

https://costytzu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum